Klubmodul henter siden
Voksen
Herre Motion 50+ | 903
Info

Voksen


Vi har hold for voksne i ROG. Tilmeld dig på normal vis for at deltage. Læs mere i beskrivelserne under de enkelte hold. 

 

Kontingentet inkluderer

Kontingentet dækker træning i hele sæsonen, en forenings t-shirt til deltageren (kun én pr. deltager, uanset tilmelding til flere hold) og et administrationsgebyr.
Der er taget højde for helligdage, skoleferier samt evt. aflysninger i kontingentprisen.

 

Ekstra udgifter

Der kan evt. komme yderligere udgifter til sociale arrangementer.

Læs mere

Målgruppe: Herre Motion er for mænd i alderen 50+ år, som gerne vil være en del af fællesskabet i ROG.


Træningsindhold: Vi får pulsen op ved motion samtidig med, at der til træningen også er plads til en hyggelig snak før, under og efter træningen. 


Obs. vælger man at betale kontingentet i rater, vil alle rater skulle betales, da man er tilmeldt hele sæsonen, også selvom man ikke træner med i dele af sæsonen.

Er du i tvivl om holdet er noget for dig? så kan du tilmelde dig, prøve at træne med til to træninger, og ønsker du ikke at fortsætte herefter, kan du kontakte administrationen, og få alle dine penge refunderet :)

Startdato
31.08.2026
Slutdato
28.04.2027
Tid/Sted
Mandag 18:00-19:00 Valhøj Skole, Drengesalen Onsdag 18:00-19:00 Valhøj Skole, Drengesalen
Vælg venligst hvilken betalingsmåde du vil benytte
Forklaring af ratebetaling
Vælger du ratebetaling, betales der 4 rater i alt.

Ved tilmelding betales 1. rate a 425,00 kr.
Totalpris for hele sæsonen ved ratebetaling 1700,00 kr.
Raterne forfalder
03.11.2026 og 05.01.2027 og 16.02.2027 .
Du modtager en mail & sms, 10 dage før hver rate skal betales.

Hold i dag

Instagram